Bizi Arayın: 0850 441 38 83

PiaLab olarak biz markanızı ve
işinizi benimseyerek takımınızın bir parçası oluruz.


PiaLab felsefesinde problemlere ve ihtiyaçlara yönelik çözümler üretmek yatar. Teknolojinin bize sağladığı imkanları kullanarak firmaların iş süreçlerini kolaylaştırmaya ve verimliliklerini arttırmaya odaklanırız. İşinizi yönetirken vakit, iş gücü ve para kaybetmenizin önüne geçerek enerjinizi işinizi geliştirmeye ve müşteri potansiyelinizi arttırmaya harcamanız için size özel çözümler geliştiririz.

Bu felsefe ve yılların tecrübesini birleştirerek önce sizi tanıyor ve işinizi anlıyoruz. Ardında da ihtiyaçlarınıza ve iş süreçlerinizde karşılaştığınız sorunlarınıza yönelik teknolojik çözümler üretiyoruz. İşinizi dijitale taşırken daha verimli hizmet vermenizi ve karlılığını arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Formu Doldurun Size Ulaşalım!
about thumb
about thumb

Teknolojinin getirdiği kolaylıkları
seviyoruz ve işinize teknolojik çözümleri entegre etmek istiyoruz.


PiaLab kurucusu Yavuz Gedik, teknolojinin ve yazılım sektörünün içinde geçirdiği uzun yıllar boyunca hep çözüm odaklı ve gelişimsel yaklaşımıyla çalıştığı projelere yeni bakış açıları kazandırmıştır. PiaLab kültürüne de kazandırdığı çözüm odaklı yaklaşım sayesinde hizmet verdiğimiz her müşterimizin önce işini anlayıp, markasını tanıyoruz ve daha sonra müşterilerimize özel çözümler ve stratejiler sunuyoruz.

icon

Değer Katan

İş sürecini İyileştiren ve farklılaştıran

icon

Çözüm Odaklı

Problemlerin veya ihtiyaçların hızlı ve size özel çözümü

icon

Tecrübeli Ekip

Ne yaptığını bilen ve alanında uzman kişiler.

Başarıyla tamamlanmış projeler ve bizimle çalışan memnun müşterilerimiz

Memnun Müşteri
Tamamlanmış Proje
Kupa Kahve
Ödül

Bize Markanızdan Bahsedin!